Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 27201 C

Piekarnik BEKO OIM 27201 C

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 27201 C w linii wzorniczej retro, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, wyświetlacz analogowy, rustykalny, sterowanie mechaniczne, standardowe pokrętła, prowadnice teleskopowe, kolor kremowy.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 27201 c?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 27201 c

Piekarnik BEKO OIM 27201 A jest urządzeniem kuchennym, które doskonale zaspokoi potrzeby gospodarstwa domowego zakresem posiadanych programów, a jednocześnie stanowi prawdziwy rarytas dla wielbicieli retro, ze względu na piękny, rustykalny front w kolorze kremowym.

Piekarnik reprezentuje klasę efektywności energetycznej A. Urządzenie zatem jest nie tylko ekologiczne, ale nie nadweręży naszego budżetu przy okazji płacenia rachunków za energię elektryczną.

Funkcja 3D w jaką wyposażony jest piekarnik, pozwala na równoczesne przygotowanie kilku potraw, bez ryzyka, że przejdą one nawzajem swoimi zapachami. Działanie tej funkcji jest następujące: uruchomione są trzy grzałki jednocześnie – górna, dolna i grzałka owalna oraz wentylator, który równomiernie rozprowadza ciepło w całym piekarniku.

Piekarnik wyposażony został w drzwi wykonane z dwóch warstw pełnego szkła – zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz. Drzwi pozbawione są załamań i śrub, co ma znaczący wpływ na łatwiejsze czyszczenie.

Zdejmowane drabinki boczne są świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o możliwości doskonałego doczyszczenia wnętrza piekarnika.

Duża pojemność modelu (65 litrów) pozwala na przygotowanie kilkudaniowego obiadu dla liczącej kilka osób rodziny. Mimo, iż jego wymiary są standardowe – wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm.

Piekarnik został wyposażony w prowadnice teleskopowe, które służą do wysuwania tacy z piekarnika. Dzięki prowadnicom proces wyciągania gorących dań z piekarnika staje się nieporównywalnie bardziej bezpieczny i łatwy.

Sterowany mechanicznie za pomocą rustykalnych pokręteł, piekarnik BEKO OIM 27201 C posiada analogowy wyświetlacz, który świetnie harmonizuje ze staroświeckim wyglądem urządzenia. Model wyposażony został w standardowe oświetlenie wnętrza.

Zestaw programów i funkcji w jakie wyposażono piekarnik, czyni jego użytkowanie komfortowym i przyjemnym.

Grill – program, który zapewni optymalny efekt w przygotowywaniu potraw z mięsa, warzyw, ryb. Dzięki niemu możemy przygotować soczyste szaszłyki i rumiane kiełbaski, a nawet chrupiące tosty.

Termoobieg – program uruchamiający równocześnie grzałkę pierścieniową i wentylator. Efektem jest możliwość przygotowania kilku potraw jednocześnie bez ryzyka, że potrawy nasiąkną nawzajem swoimi zapachami.

Dzięki opcji Rozmrażanie możemy w ciągu kilku minut rozmrozić półprodukt lub gotowe danie wyjęte z zamrażarki. Pomaga w tym funkcja termoobiegu.

Piekarnik BEKO OIM 27201 C posiada także zestaw dodatkowych akcesoriów, usprawniających pieczenie. Taca standardowa do pieczenia ciast, taca głęboka, służąca do przygotowywania dużych pieczeni i soczystych potraw oraz taca druciana, służąca do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw w naczyniach do zapiekania, stanowią jego wyposażenie.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 27201 C

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 27201 C

Wyświetlacz elektronicznyNie
Sterowanie elektroniczneNie
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweTak
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 27201 c?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 27201 C

Piekarnik BEKO OIM 27201 A

Piekarnik BEKO OIM 27201 A

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze innym, Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 27201 A w linii wzorniczej retro, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, wyświetlacz analogowy, rustykalny, sterowanie mechaniczne, standardowe pokrętła, prowadnice teleskopowe, kolor antracytowy.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 27201 C

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)