Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 24500 B

Piekarnik BEKO OIM 24500 B

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 24500 B, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, katalityczna tylna ściana, prowadnice teleskopowe, chowane pokrętła, elegancki front z czarnego szkła.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 24500 b?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 24500 b

Piekarnik BEKO OIM 24500 B jest nowoczesnym, funkcjonalnym i, co ważne dla estetów, pięknym urządzeniem. Czarny front, w jaki go wyposażono, urzeka elegancją i prostotą. Piekarnik posiada klasę efektywności energetycznej A, co oznacza, że urządzenie jest niezwykle energooszczędne i możemy korzystać z niego bez obaw o wysokie rachunki.

Model posiada funkcję 3D, umożliwiającą jednoczesne pieczenie kilku potraw. Pracując w tym trybie, piekarnik uruchamia wszystkie trzy grzałki jednocześnie (górną, dolną i owalną), dodatkowo również wentylator, który rozprowadza ciepło równomiernie po całym wnętrzu urządzenia. Co ważne, smaki i zapachy potraw dzięki temu rozwiązaniu nie mieszają się, możemy wobec tego piec sernik, kurczaka i warzywną lazanię jednocześnie.

Niewątpliwie dużą zaletą piekarnika są łatwe do umycia drzwi z dwóch warstw pełnego szkła. Są one wykonane z jednolitej tafli szkła z zewnątrz i wewnątrz, pozbawione śrub i załamań. Nieoceniona cecha przy czyszczeniu piekarnika. Piekarnik posiada na pięciu poziomach zdejmowane drabinki boczne. Dzięki temu można łatwo oczyścić wnętrze urządzenia. Prowadnice teleskopowe, w jakie wyposażono model, pozwalają szybko i bezpiecznie wyjąć gorącą tacę z piekarnika.

Blokada przycisków zabezpiecza piekarnik przed ingerencją osób trzecich w jego ustawienia. Świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Piekarnik posiada ciekawe rozwiązanie technologiczne, które sprawia że zapachy i tłuszcz są pochłaniane przez pokrytą emalią katalityczną ścianę tylną urządzenia. Porowata powierzchnia ściany sprawia, że ściana czyści się samoczynnie, pochłaniając i przekształcając zapachy i tłuszcz w parę i dwutlenek węgla.

Pomimo standardowych wymiarów (wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm), piekarnik nadaje się do pieczenia dużych porcji żywności i można przygotować w nim obiad dla kilku osób. Wynika to z jego niezwykłej pojemności – aż 65 litrów.

Elektronicznie sterowany piekarnik BEKO OIM 24500 B ma graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, za pomocą którego bardzo łatwo rozeznamy funkcje menu.

Urządzenie wyposażono w zestaw technologii, które ułatwią i umilą pieczenie.

Grill – program, który pozwoli przygotować soczyste i pachnące potrawy z mięsa, ryb, warzyw, a nawet chrupiące tosty.

Piekarnik posiada również specjalny program Pizza. Podczas tego trybu uruchomione są jednocześnie grzałka dolna i nagrzewanie z termoobiegiem (w ścianie tylnej). Pozwala to na dokładne dopieczenie się dolnej części dania.

Funkcja Booster pozwala rozgrzać piekarnik w ciągu 3 minut nawet do temperatury 200°C. W tym celu uruchamiane są wszystkie elementy grzejne jednocześnie. Szybkie podgrzanie potrawy nie stanowi dzięki temu żadnego problemu.

Termoobieg jest niezwykle użytecznym rozwiązaniem technologicznym. Grzałka pierścieniowa oraz wentylator, pracujące jednocześnie, pozwalają na przygotowanie 3 potraw w tym samym czasie. Smaki i zapachy dań nie mieszają się ze sobą, co też nie jest bez znaczenia.

Pieczenie i termoobieg – doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy szybko upiec ciasteczka. Program uruchamia jednocześnie grzałkę górną, dolną i termoobieg.

Slow Cooking to rozwiązanie, które ucieszy wielbicieli zdrowej, nieśpiesznej kuchni. Pieczenie przebiega w tym programie bardzo powoli, po to, aby wydobyć z potrawy maksimum wartości odżywczych i aromatów. Aby uzyskać na daniu chrupiącą skórkę, należy pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.

Bardzo pomocną ze względu na oszczędność czasu funkcją jest Rozmrażanie. W ciągu kilku minut w tym trybie rozmrozimy danie wyjęte z zamrażalnika.

Piekarnik BEKO OIM 24500 B posiada również dodatkowe akcesoria, usprawniające pieczenie. Otrzymamy więc tacę głęboką, służącą do pieczenia ciast, dużych pieczeni i bardzo soczystych potraw. Oprócz tego blachę do pieczenia ciast oraz tacę drucianą, służącą do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw w naczyniach do zapiekania.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 24500 B

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 24500 B

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweTak
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 24500 b?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 24500 B

Piekarnik BEKO OIM 24600 B

Piekarnik BEKO OIM 24600 B

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze czarnym, Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 24600 B, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, katalityczna tylna ściana, prowadnice teleskopowe, elegancki front z czarnego szkła.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 24500 B

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)