Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 24500 W

Piekarnik BEKO OIM 24500 W

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 24500 W, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, katalityczna tylna ściana, chowane pokrętła, elegancki front z białego szkła.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 24500 w?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 24500 w

Piekarnik BEKO OIM 24500 W jest urządzeniem nowoczesnym, funkcjonalnym i posiada piękny design. Tę ostatnią cechę zawdzięcza białemu wykończeniu frontu. Piekarnik reprezentuje klasę efektywności energetycznej A. Urządzenie zatem jest nie tylko ekologiczne, ale nie nadweręży naszego budżetu przy okazji płacenia rachunków za energię elektryczną.

Funkcja 3D, w jaką wyposażono piekarnik umożliwia przygotowanie całego setu obiadowego w tym samym czasie. Wszystkie grzałki, jakim dysponuje piekarnik uruchamiane są jednocześnie – grzałka górna, dolna i owalna pracują równomiernie, wspomagane przez wentylator, który metodycznie rozprowadza ciepło po całym wnętrzu piekarnika. W tym czasie potrawy pieką się, nie przesiąkając nawzajem swoimi zapachami. To naprawdę trzeci wymiar pieczenia.

Piekarnik posiada jeszcze jedną zaletę, którą docenią użytkownicy. Wyposażony jest w drzwi wykonane z pełnego szkła, zarówno wewnątrz jak i zewnątrz. Jest to dużym udogodnieniem dla jego posiadacza. Drzwi pozbawione łączeń, śrub i załamań jest znacznie łatwiej wyczyścić.

Zdejmowane drabinki boczne na pięciu poziomach pomagają w szybkim umyciu wnętrza piekarnika.

Dużym udogodnieniem, zwłaszcza dla posiadaczy dzieci, jest zabezpieczenie przed ingerencją osób trzecich w ustawienia urządzenia. Służy do tego celu blokada przycisków.

Katalityczna ściana tylna, w którą BEKO wyposażyło ten model, pochłania zapachy i tłuszcz, które powstają w procesie pieczenia. Ściana czyści się sama, przekształcając odpryski tłuszczu i zapachy na parę i dwutlenek węgla.

Piekarnik BEKO OIM 24500 W posiada standardowe wymiary (wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm), ale niestandardową pojemność – aż 65 litrów. Dzięki temu możemy przygotować duży obiad dla kilkuosobowej rodziny sprawnie i szybko.

Elektronicznie sterowany piekarnik BEKO OIM 24500 W producent wyposażył w czytelny, estetyczny wyświetlacz graficzny w kolorze pomarańczowym.

Zestaw programów i funkcji w jakie wyposażono ten model, czyni jego użytkowanie komfortowym i przyjemnym.

Opcja Grill jest stworzona do grillowania mięsa, kiełbas, ryb i warzyw. Tak przygotowane potrawy są kruche i nie wysychają podczas obróbki termicznej. Ponadto możemy poddać grillowaniu również tosty. Dzięki tej funkcji przygotujemy także szaszłyki.

Pizza – program, który za pomocą jednoczesnej pracy termoobiegu w ścianie tylnej i dolnej grzałki zapewni przygotowanie dobrze wypieczonej pizzy.

Booster – funkcja, dzięki której rozgrzejemy w kilka minut nasze urządzenie do temperatury 200°C. Dzięki temu szybko podgrzejemy danie.

Termoobieg to technologia, która pozwala na przygotowanie nawet trzech potraw w tym samym czasie, co istotne, potrawy te pachną tylko w sobie właściwy sposób. Zapachy i smaki pozostałych dań, piekących się obok, nie mieszają się ze sobą nawzajem. Sprawia to jednoczesna praca wentylatora i grzałki pierścieniowej.

Program Pieczenie i termoobieg umożliwia szybkie upieczenie ciastek. Uruchamiane są wówczas obie grzałki – dolna oraz górna i dodatkowo termoobieg.

Slow Cooking to rozwiązanie, które ucieszy wielbicieli zdrowej, nieśpiesznej kuchni. Pieczenie przebiega w tym programie bardzo powoli, po to, aby wydobyć z potrawy maksimum wartości odżywczych i aromatów. Aby uzyskać na daniu chrupiącą skórkę, należy pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.

Dodatkową, lecz również użyteczną funkcją jest Rozmrażanie. Dzięki niej nie musimy czekać godzinami na rozmrożenie wyjętej z zamrażalnika żywności. Już w ciągu kilku minut za pomocą termoobiegu piekarnik rozmrozi potrawę.

Piekarnik BEKO OIM 24500 W posiada także zestaw dodatkowych akcesoriów, usprawniających pieczenie. Taca głęboka, służąca do pieczenia ciast, dużych pieczeni i soczystych potraw, blacha do pieczenia ciast oraz taca druciana, służąca do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw w naczyniach do zapiekania, stanowią jego wyposażenie.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 24500 W

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 24500 W

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweNie
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 24500 w?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 24500 W

Piekarnik BEKO OIM 24600 W

Piekarnik BEKO OIM 24600 W

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze białym, Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 24600 W, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, katalityczna tylna ściana, prowadnice teleskopowe, elegancki front z białego szkła.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 24500 W

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)