Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, z zaawansowanym, kolorowym wyświetlaczem TFT LCD, portem USB, książką kucharską zawierającą 82 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 15 językach, 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe, miękkie zamykanie drzwi, kolor inox.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25901 x?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 25901 x

Piekarnik BEKO OIM 25901 X to wielofunkcyjne (aż 13 funkcji) urządzenie, umożliwiające dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym łatwe przygotowywanie nawet skomplikowanych w obróbce, pieczonych potraw. Piekarnik jest niezwykle funkcjonalny, wyposażony został w 82 programy pieczenia. Jest przy tym nieskomplikowany w obsłudze, a jednocześnie zapewnia możliwość pieczenia każdego rodzaju potraw dzięki czytelnie opracowanym, zaawansowanym technologicznie programom i funkcjom dodatkowym. Co więcej, piekarnik pomaga, dzięki wysokiej klasie energetycznej A, oszczędzać energię. To pozwala uznać go za urządzenie proekologiczne.

Piekarnik wyposażony jest w opcję 3D, która optymalizuje jego funkcjonalność do maksimum. Opcja ta angażuje do pracy wszystkie elementy grzewcze jednocześnie, przez co piekarnik pracuje wielowymiarowo. Grzałka górna, dolna i owalna pracują równocześnie, dodatkowo funkcjonujący wentylator równomiernie rozkłada ciepło w całym wnętrzu piekarnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu można przygotować kilka potrwa jednocześnie bez ryzyka, że przesiąkną one nawzajem swoimi zapachami.

Piekarnik BEKO OIM 25901 X posiada niezwykle wygodną funkcję Beko Chef. Funkcja ta polega na możliwości wyboru jednego z 82 przepisów wprogramowanych w pamięć urządzenia. Po umieszczeniu potrawy w piekarniku, wybieramy z menu odpowiedni program automatycznego pieczenia. Program sam ustawia odpowiednie parametry pieczenia, temperaturę i czas potrzebny do przygotowania potrawy. Jeśli mamy potrzebę dopasować program do indywidualnych upodobań smakowych, możemy to zrobić manualnie, ustawiając czas pieczenia i wagę potrawy. Wszystkie 82 przepisy podzielone są na 6 głównych grup: wypieki, drób, czerwone mięso, ryba, specjalności oraz zdrowe odżywianie.

Piekarnik jest jednym z kilku w ofercie BEKO, które producent wyposażył w unikalną oleofobiczną powłokę Nano. Powłoką tą pokryte są szklane drzwi od wewnętrznej strony piekarnika, dzięki czemu są niewiarygodnie odporne na tłuste zabrudzenia i znacznie dłużej zachowują pierwotną czystość. Użytkownik nie musi już mozolnie usuwać pozostałości z pieczenia z drzwi piekarnika, dzięki temu, że wyposażono je w szybę „Excellent Clean” . Stanowi to zarówno oszczędność czasu jak i pieniędzy. Nie jesteśmy zmuszeni poświęcać kilku godzin, by za pomocą drogich i nie zawsze skutecznych i zdrowych środków chemicznych usuwać zapieczony tłuszcz. Drzwi wystarczy przetrzeć miękką ściereczką po każdym dwudziestokrotnym użyciu piekarnika.

Piekarnik posiada katalityczną ścianę tylną, która pochłania zapachy i tłuszcz, powstałe podczas procesu pieczenia. Pomaga to utrzymać w czystości wnętrze piekarnika bez konieczności używania inwazyjnych środków czyszczących.

Blokada przycisków, jaką dysponuje ten model piekarnika BEKO, zabezpiecza urządzenie przed ingerencją osób trzecich w ustawienia piekarnika. Świetne rozwiązanie, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.

Piekarnik posiada zestandaryzowane wymiary (wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm), ale mimo to charakteryzuje się bardzo pojemnym wnętrzem – aż 65 litrów. Dzięki temu można upiec w nim nawet bardzo dużego indyka lub przygotować solidny obiad dla kilku osób.

Zaawansowany wyświetlacz kolorowy TFT LCD pozwala na zapoznanie się z bogatym menu ekranowym piekarnika. Dzięki portowi USB możemy dodać i prezentować własne, kolorowe zdjęcia przepisów i potraw. Możemy zmienić kolor zegara, kolorowy motyw na ekranie, regulować jasność wyświetlacza i głośność sygnałów ostrzegawczych urządzenia.

Urządzenie wyposażone jest w trzywarstwowe drzwi z pełnego szkła. Zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz pozbawione są one śrub i załamań. Taka budowa drzwi znacznie ułatwia czyszczenie.

Producent wyposażył piekarnik w prowadnice teleskopowe, służące do bezpiecznego i łatwego wysuwania tac z gorącymi potrawami z wnętrza piekarnika. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik uniknie przypadkowego poparzenia. Dodatkowo piekarnik posiada zdejmowane drabinki boczne. Ponieważ można je niezwykle łatwo zdemontować, można je bardziej dokładnie umyć.

Poza standardowym oświetleniem piekarnik BEKO OIM 25901 X ma również oświetlenie boczne. Dodatkowa lampka umieszczona na prawej ściance piekarnika umożliwia lepszy wgląd w proces pieczenia.

Piekarnik posiada programy pieczenia, które zadowolą najbardziej wyrafinowanego szefa kuchni. Opcja Grill jest stworzona do grillowania mięsa, kiełbas, ryb i warzyw. Tak przygotowane potrawy są kruche i nie wysychają podczas obróbki termicznej. Ponadto możemy poddać grillowaniu również tosty. Dzięki tej funkcji przygotujemy także szaszłyki.

Piekarnik posiada również specjalny program Pizza. Podczas tego trybu uruchomione są jednocześnie grzałka dolna i nagrzewanie z termoobiegiem (w ścianie tylnej). Pozwala to na dokładne dopieczenie się dolnej części dania.

Funkcja Booster pozwala rozgrzać piekarnik w ciągu 3 minut nawet do temperatury 200°C. W tym celu uruchamiane są wszystkie elementy grzejne jednocześnie. Szybkie podgrzanie potrawy nie stanowi dzięki temu żadnego problemu.

Funkcja Termoobiegu, która uruchamia grzałkę pierścieniową oraz wentylator umożliwia przygotowanie 3 potraw jednocześnie. Przy czym ani zapachy ani smaki potraw nie przenikną się nawzajem. Daje to gwarancję optymalnej użyteczności piekarnika.

Tryb Pieczenie i termoobieg ułatwia szybkie pieczenie. Doskonały program do pieczenia ciastek. Podczas tego trybu pracuje jednocześnie grzałka górna, dolna i termoobieg.

Kolejnym zastosowanym urządzeniu programem jest Tradycyjne pieczenie. Dzięki tej opcji dolna i górna grzałka podgrzewają jednocześnie potrawę. Idealna funkcja do pieczenia ciast, mięs i innych dań, w każdym przypadku kiedy chcemy uzyskać efekt chrupiącej skórki.

Dodatkową, lecz również użyteczną funkcją jest Rozmrażanie. Dzięki niej nie musimy czekać godzinami na rozmrożenie wyjętej z zamrażalnika żywności. Już w ciągu kilku minut za pomocą termoobiegu piekarnik rozmrozi potrawę.

Jak każdy piekarnik, również i model BEKO OIM 25901 X, wyposażony został przez producenta w akcesoria ułatwiające jego użytkowanie. Użytkownik otrzyma zatem oprócz tacy standardowej, tacę głęboką, służącą do pieczenia ciast, pieczeni o dużych gabarytach oraz potraw wydzielających podczas obróbki cieplnej dużych ilości soku. Taca głęboka przyda się również do zbierania tłuszczu przy grillowaniu. Oprócz tego piekarnik posiada także półkę drucianą, służącą do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw do smażenia, pieczenia lub gotowania w naczyniach przeznaczonych do zapiekanek.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 25901 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 25901 X

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweTak
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25901 x?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 25901 X

Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, sterowanie elektroniczne, zaawansowany, kolorowy wyświetlacz TFT LCD, port USB, książka kucharska z 82 automatycznymi programami pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 13 językach (w tym w polskim), 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25701 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską zawierającą 52 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, pieczenie wspomagane parą, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25700 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską Beko Chef zawierającą 35 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25602 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, termosonda, prowadnice teleskopowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, oświetlenie standardowe i boczne, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XP, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, pyroliza, blokada drzwi, zimne drzwi, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XL, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25503 X, klasa energetyczna A-30%, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25500 X, klasa energetyczna A, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, rożen, pyroliza, prowadnice teleskopowe, blokada drzwi, zimne drzwi, stal odporna na odciski palców, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25301 X, klasa energetyczna A, 8 programów, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23302 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23301 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, stal nierdzewna odporna na odciski palców, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 25901 X

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)