Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 24600 B

Piekarnik BEKO OIM 24600 B

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 24600 B, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, katalityczna tylna ściana, prowadnice teleskopowe, elegancki front z czarnego szkła.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 24600 b?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 24600 b

Piekarnik BEKO OIM 24600 B jest prawdziwie uniwersalnym urządzeniem. Wysokie zaawansowanie technologiczne piekarnika i 12 doskonale skonfigurowanych funkcji, pozwalają tak dobrać odpowiednie ustawienie, aby przy znikomym zużyciu energii, cieszyć się doskonałym efektem pieczenia. Dodatkowym atutem modelu jest łatwość obsługi. Czytelny wyświetlacz jest niezwykle pomocny w optymalnym ustawieniu urządzenia. Ponadto, model jest elegancko wykończony czarnym szkłem. Piekarnik posiada klasę efektywności energetycznej A, co oznacza, że jest niezwykle energooszczędny i możemy korzystać z niego bez obaw o wysokie rachunki.

W piekarniku, dzięki zastosowaniu funkcji 3D, możemy piec jednocześnie nawet trzy potrawy, nie ryzykując, że wyciągniemy z niego zapachowo-smakowy misz-masz. Zastosowanie jednocześnie trzech grzałek oraz wentylatora, który rozprowadza ciepło równomiernie po całym wnętrzu, pozwala cieszyć się pieczeniem i znaczną oszczędnością czasu.

Piekarnik posiada drzwi z trzech warstw pełnego szkła. Zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz pozbawione są one śrub i załamań. Taka budowa drzwi znacznie ułatwia czyszczenie.

Zdejmowane drabinki boczne na pięciu poziomach, pomagają w szybkim umyciu wnętrza urządzenia. Prowadnice teleskopowe na trzech poziomach, pozwalają szybko i bezpiecznie wyjąć gorącą tacę z piekarnika.

Dużym udogodnieniem, zwłaszcza dla posiadaczy dzieci, jest zabezpieczenie przed ingerencją osób trzecich w ustawienia urządzenia. Służy do tego celu blokada przycisków piekarnika.

Piekarnik BEKO OIM 24600 B posiada ciekawe rozwiązanie technologiczne, które sprawia że zapachy i tłuszcz są pochłaniane przez pokrytą emalią katalityczną ścianę tylną urządzenia. Porowata powierzchnia ściany sprawia, że ściana czyści się samoczynnie, pochłaniając i przekształcając zapachy i tłuszcz w parę i dwutlenek węgla.

Piekarnik posiada standardowe wymiary (wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm), ale niestandardową pojemność – aż 65 litrów. Dzięki temu możemy przygotować duży obiad dla kilkuosobowej rodziny sprawnie i szybko.

Poza standardowym oświetleniem model posiada również oświetlenie boczne. Dodatkowa lampka umieszczona na prawej ściance piekarnika umożliwia lepszy wgląd w proces pieczenia.

Elektronicznie sterowany piekarnik BEKO OIM 24600 B ma graficzny, pomarańczowy wyświetlacz.

Piekarnik został wyposażony w szereg programów, które ułatwiają optymalne dopasowanie naszych oczekiwań związanych z przygotowaniem dania, do możliwości jakie daje współczesna technika. Funkcja Grill pozwala przygotować kruche i soczyste potrawy z mięsa. Ponadto za pomocą tego programu możemy grillować warzywa, ryby, tosty.

Technologia Pizza pozwala upiec pizzę i inne dania, które wymagają dokładnego dopieczenia spodu. Podczas pracy tego programu działa dolna grzałka i termoobieg.

Funkcja Booster pozwala rozgrzać piekarnik w ciągu 3 minut nawet do temperatury 200°C. W tym celu uruchamiane są wszystkie elementy grzejne jednocześnie. Szybkie podgrzanie potrawy nie stanowi dzięki temu żadnego problemu.

Termoobieg jest niezwykle użytecznym rozwiązaniem technologicznym. Grzałka pierścieniowa oraz wentylator, pracujące jednocześnie, pozwalają na przygotowanie 3 potraw w tym samym czasie. Smaki i zapachy dań nie mieszają się ze sobą, co też nie jest bez znaczenia.

Tryb Pieczenie i termoobieg ułatwia szybkie pieczenie. Doskonały program do pieczenia ciastek. Podczas tego trybu pracuje jednocześnie grzałka górna, dolna i termoobieg.

Technologia Dolna grzałka + termoobieg pozwala upiec pizzę i inne dania, które wymagają dokładnego dopieczenia spodu. Podczas pracy tego programu działa dolna grzałka i termoobieg.

Program Tradycyjne pieczenie uruchamia górną i dolną grzałkę. Jeśli chcemy uzyskać chrupiącą skorupkę na daniu, nie ma lepszego programu do wyboru.

Slow Cooking to rozwiązanie, które ucieszy wielbicieli zdrowej, nieśpiesznej kuchni. Pieczenie przebiega w tym programie bardzo powoli, po to, aby wydobyć z potrawy maksimum wartości odżywczych i aromatów. Aby uzyskać na daniu chrupiącą skórkę, należy pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.

Rozmrażanie to bardzo użyteczna funkcja, dzięki której piekarnik całkowicie rozmrozi wyjęte z zamrażalnika danie. Taki efekt jest możliwy dzięki działaniu termoobiegu.

Piekarnik BEKO OIM 24600 B posiada również dodatkowe akcesoria, usprawniające pieczenie. Otrzymamy więc tacę głęboką, służącą do pieczenia ciast, dużych pieczeni i bardzo soczystych potraw. Oprócz tego blachę do pieczenia ciast oraz tacę drucianą, służącą do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw w naczyniach do zapiekania.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 24600 B

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 24600 B

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweTak
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 24600 b?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 24600 B

Piekarnik BEKO OIM 24500 B

Piekarnik BEKO OIM 24500 B

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze czarnym, Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 24500 B, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, katalityczna tylna ściana, prowadnice teleskopowe, chowane pokrętła, elegancki front z czarnego szkła.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 24600 B

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)