Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XP, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, pyroliza, blokada drzwi, zimne drzwi, kolor inox.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25600 xp?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 25600 xp

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP jest prawdziwie uniwersalnym urządzeniem. Wysokie zaawansowanie technologiczne piekarnika i 12 doskonale skonfigurowanych funkcji pozwala tak dobrać odpowiednie ustawienie, aby przy znikomym zużyciu energii, cieszyć się doskonałym efektem pieczenia. Dodatkowym atutem modelu jest łatwość obsługi. Czytelny wyświetlacz jest niezwykle pomocny w optymalnym ustawieniu urządzenia. Piekarnik należy do optymalnej klasy energetycznej – klasy A. Zatem decydując się na zakup tego urządzenia, nie tylko wykazujemy się dbałością o środowisko naturalne, ale gwarantujemy sobie niski poziom opłat za rachunki za energię elektryczną.

Trzeci wymiar w pieczeniu to innowacyjne rozwiązanie jakie zastosował producent, aby zaoszczędzić nasz czas podczas przygotowywania obiadu z deserem jednocześnie. Funkcja 3D, w jaką został wyposażony piekarnik, pozwala na pieczenie kilku potraw w tym samym czasie. Możemy włożyć do piekarnika szarlotkę i pieczeń wołową razem. System rozprowadzania ciepła, jakim charakteryzuje się 3D zagwarantuje nam, że ciasto z jabłkami nie będzie pachniało pieczystym, a wołowina wanilią. W osiągnięciu tego celu pomaga działanie trzech grzałek – górnej, dolnej i owalnej oraz wentylatora, który skutecznie rozprowadza ciepło po całym piekarniku.

Wszyscy wiemy jak uciążliwe i czasochłonne jest usuwanie spalonego tłuszczu i osadów ze wszystkich zakamarków wnętrza piekarnika. Ten model BEKO, podobnie jak kilka innych z funkcją pyrolizy, umożliwia pozbycie się tego problemu na zawsze. Trwający 120 minut program czyszczenia pyrolitycznego spala w temperaturze 500°C nieusuwalne w inny sposób plamy na popiół. Po zakończeniu cyklu, usuwamy popiół za pomocą ściereczki, bez używania detergentów. Jeśli piekarnik zabrudzony jest mniej drastycznie, możemy użyć trwającego tylko 90 minut programu ecopyrolizy. Ta krótsza opcja czyszczenia pyrolitycznego pozwala zaoszczędzić nawet do 25% energii elektrycznej.

Dużym atutem piekarnika, zwłaszcza z punktu widzenia zagadnienia utrzymywania go w czystości, są szklane, jednolite drzwi, w które go zaopatrzono. Drzwi, zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz pozbawione śrub i załamań, szybko i łatwo mogą zostać umyte. Poza tym, piekarnik BEKO OIM 25600 XP charakteryzuje się zabezpieczeniem, które docenią wszyscy. Cztery warstwy pełnego szkła z jakich zbudowano drzwi, zabezpieczają ich rozgrzanie przed temperaturą powyżej 70°C nawet podczas czyszczenia pyrolitycznego, kiedy temperatura wewnątrz piekarnika dochodzi do 500°C. Podczas standardowej pracy piekarnika, temperatura drzwi dochodzi maksimum do 50°C dla piekarników z pyrolizą oraz do 70°C dla wszystkich pozostałych modeli. Piekarnik posiada wspaniałe rozwiązanie z punktu widzenia rodzin z małymi dziećmi. Otóż wyposażony został w możliwość zablokowania drzwi podczas pieczenia. Oczywiście jest to bezcenna opcja, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Piekarnik wyposażono także w blokadę przycisków. Dzięki niej dzieci nie będą w stanie przestawić pożądanych ustawień.

Duża pojemność modelu (65 litrów) pozwala na przygotowanie kilkudaniowego obiadu dla liczącej kilka osób rodziny. Mimo iż same wymiary piekarnika są standardowe – wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm.

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP posiada sterowanie dotykowe z graficznym wyświetlaczem w odcieniu koloru pomarańczowego. Dodatkowo urządzenie ma zdejmowane drabinki boczne. Ponieważ można je niezwykle łatwo zdemontować, można je bardziej dokładnie umyć.

 

Producent wyposażył piekarnik w takie technologie, które pozwolą nam szybko i w sposób mało skomplikowany przygotować aromatyczne i zdrowe potrawy.

Opcja Grill jest stworzona do grillowania mięsa, kiełbas, ryb i warzyw. Tak przygotowane potrawy są kruche i nie wysychają podczas obróbki termicznej. Ponadto możemy poddać grillowaniu również tosty. Dzięki tej funkcji przygotujemy także szaszłyki. Program Pizza pozwala upiec pizzę i inne dania, które wymagają dokładnego dopieczenia spodu. Podczas pracy tego programu działa dolna grzałka i termoobieg. Funkcja Booster pozwala rozgrzać piekarnik w ciągu 3 minut nawet do temperatury 200°C. W tym celu uruchamiane są wszystkie elementy grzejne jednocześnie. Szybkie podgrzanie potrawy nie stanowi dzięki temu żadnego problemu. Termoobieg jest niezwykle użytecznym rozwiązaniem technologicznym. Grzałka pierścieniowa oraz wentylator, pracujące jednocześnie, pozwalają na przygotowanie 3 potraw w tym samym czasie. Smaki i zapachy dań nie mieszają się ze sobą, co też nie jest bez znaczenia. Program Pieczenie i termoobieg umożliwia szybkie upieczenie ciastek. Uruchamiane są wówczas obie grzałki – dolna oraz górna i dodatkowo termoobieg. Slow Cooking to rozwiązanie idealne dla wielbicieli slow food. Pieczenie przebiega bardzo wolno, po to, aby wydobyć z dania jak najwięcej smaków i aromatów oraz zachować jego soczystość i wszystkie wartości odżywcze. Jeśli chcemy uzyskać na potrawie chrupiącą skórkę, wystarczy pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill. Dodatkową, lecz również użyteczną funkcją jest Rozmrażanie. Dzięki niej nie musimy czekać godzinami na rozmrożenie wyjętej z zamrażalnika żywności. W ciągu kilku minut za pomocą termoobiegu piekarnik rozmrozi potrawę.

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP, wyposażony został przez producenta w dodatkowe akcesoria. Użytkownik otrzyma tacę głęboką, służącą do pieczenia ciast, dużych pieczeni i bardzo soczystych potraw. Taca głęboka przydatna jest także do zbierania tłuszczu przy grillowaniu. Oprócz tego piekarnik posiada tacę do pieczenia ciast i pieczeni. A także półkę drucianą, służącą do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw do smażenia, pieczenia lub gotowania w naczyniach przeznaczonych do zapiekanek.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 25600 XP

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 25600 XP

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieTak
Prowadnice teleskopoweNie
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25600 xp?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 25600 XP

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, z zaawansowanym, kolorowym wyświetlaczem TFT LCD, portem USB, książką kucharską zawierającą 82 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 15 językach, 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe, miękkie zamykanie drzwi, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, sterowanie elektroniczne, zaawansowany, kolorowy wyświetlacz TFT LCD, port USB, książka kucharska z 82 automatycznymi programami pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 13 językach (w tym w polskim), 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25701 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską zawierającą 52 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, pieczenie wspomagane parą, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25700 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską Beko Chef zawierającą 35 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25602 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, termosonda, prowadnice teleskopowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, oświetlenie standardowe i boczne, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XL, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25503 X, klasa energetyczna A-30%, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25500 X, klasa energetyczna A, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, rożen, pyroliza, prowadnice teleskopowe, blokada drzwi, zimne drzwi, stal odporna na odciski palców, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25301 X, klasa energetyczna A, 8 programów, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23302 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23301 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, stal nierdzewna odporna na odciski palców, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 25600 XP

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)