Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25500 X, klasa energetyczna A, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, rożen, pyroliza, prowadnice teleskopowe, blokada drzwi, zimne drzwi, stal odporna na odciski palców, kolor inox.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25500 x?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 25500 x

Unikalne rozwiązania technologiczne, jakich użyto przy produkcji piekarnika BEKO OIM 25500 X, pozwalają zaliczyć to urządzenie do najbardziej nowoczesnych, dostępnych na rynku. Model posiada ciekawe rozwiązania technologiczne oraz 12 funkcji pieczenia. Bogactwo możliwości ustawień nie świadczy jednak o tym, że jest skomplikowany w obsłudze. Dodatkowo, piekarnik reprezentuje klasę efektywności energetycznej A. Urządzenie zatem jest nie tylko ekologiczne, ale nie nadweręży naszego budżetu przy okazji płacenia rachunków za energię elektryczną. Przyjrzyjmy się temu modelowi bliżej.

Funkcja 3D, w jaką wyposażono piekarnik umożliwia przygotowanie całego setu obiadowego w tym samym czasie. Wszystkie grzałki, jakim dysponuje piekarnik uruchamiane są jednocześnie – grzałka górna, dolna i owalna pracują równomiernie, wspomagane przez wentylator, który metodycznie rozprowadza ciepło po całym wnętrzu piekarnika. W tym czasie potrawy pieką się, nie przesiąkając nawzajem swoimi zapachami. To naprawdę trzeci wymiar pieczenia.

Wszyscy wiemy jak uciążliwe i czasochłonne jest usuwanie spalonego tłuszczu i osadów ze wszystkich zakamarków wnętrza piekarnika. Ten model BEKO, podobnie jak kilka innych z funkcją pyrolizy, umożliwia pozbycie się tego problemu na zawsze. Trwający 120 minut program czyszczenia pyrolitycznego spala w temperaturze 500°C nieusuwalne w inny sposób plamy na popiół. Po zakończeniu cyklu, usuwamy popiół za pomocą ściereczki, bez używania detergentów. Jeśli piekarnik zabrudzony jest mniej drastycznie, możemy użyć trwającego tylko 90 minut programu ecopyrolizy. Ta krótsza opcja czyszczenia pyrolitycznego pozwala zaoszczędzić nawet do 25% energii elektrycznej.

Piekarnik BEKO OIM 25500 X, ze względu na fakt posiadania możliwości czyszczenia pyrolitycznego, wyposażony został w specjalny filtr antyzapachowy. Podczas procesu pieczenia spalany jest tłuszcz, tymczasem katalizator zamienia szkodliwy dla organizmu ludzkiego tlenek węgla w dwutlenek węgla. Jednoczesne pochłanianie zapachów powoduje, że możemy cieszyć się czystym powietrzem pozbawionym nieprzyjemnych zapachów.

Niewątpliwie dużą zaletą piekarnika są łatwe do umycia drzwi z pełnego, aż czterowarstwowego szkła. Są one wykonane z jednolitego szkła z zewnątrz i wewnątrz, pozbawione śrub i załamań. Nieoceniona cecha przy czyszczeniu piekarnika.

Piekarnik posiada wspaniałe rozwiązania z punktu widzenia rodzin z małymi dziećmi. Otóż wyposażony został w możliwość zablokowania drzwi podczas pieczenia. Oczywiście jest to bezcenna opcja, jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Ponadto rozwiązuje problemy z ingerencją dzieci w ustawienia urządzenia. Blokada przycisków zapobiega przestawianiu właściwych ustawień przez osoby trzecie. Poza tym, piekarnik charakteryzuje się zabezpieczeniem, które docenią wszyscy. Cztery warstwy pełnego szkła z jakich zbudowano drzwi, zabezpieczają ich rozgrzanie przed temperaturą powyżej 70°C nawet podczas czyszczenia pyrolitycznego, kiedy temperatura wewnątrz piekarnika dochodzi do 500°C. Podczas standardowej pracy piekarnika, temperatura drzwi dochodzi maksimum do 50°C dla piekarników z pyrolizą oraz do 70°C dla wszystkich pozostałych modeli.

Pomimo standardowych wymiarów (wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm), piekarnik BEKO OIM 25500 X nadaje się do pieczenia dużych porcji żywności i można przygotować w nim obiad dla kilku osób. Wynika to z jego dużej pojemności – aż 65 litrów.

Urządzenie posiada sterowanie elektroniczne z graficznym wyświetlaczem w odcieniu koloru pomarańczowego. Łatwa nawigacja za pomocą symboli poprowadzi nas przez bogate menu ekranowe.

Panel sterujący piekarnika wykonany został z nierdzewnej stali, odpornej na zabrudzenia odciskami palców. Dzięki specjalnej powłoce panel jest zawsze doskonale czysty i nie ma na nim najmniejszych śladów po dotyku.

Piekarnik posiada prowadnice teleskopowe. Jest to ciekawe rozwiązanie, które umożliwia maksymalnie bezpieczne wyjmowanie gorących tac z wnętrza piekarnika.

Zdejmowane drabinki boczne świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o możliwości doskonałego doczyszczenia wnętrza piekarnika.

Piekarnik BEKO OIM 25500 X został wyposażony w szereg programów, które ułatwiają optymalne dopasowanie naszych oczekiwań związanych z przygotowaniem dania, do możliwości jakie daje współczesna technika.

Funkcja Grill to świetne rozwiązanie dla wielbicieli soczystych, pachnących i zdrowych dań z mięsa, warzyw i ryb. Dzięki niej możemy przygotować także chrupiące tosty.

Piekarnik posiada również specjalny program Pizza. Podczas tego trybu uruchomione są jednocześnie grzałka dolna i nagrzewanie z termoobiegiem (w ścianie tylnej). Pozwala to na dokładne dopieczenie się dolnej części dania.

Booster to nowoczesna technologia, która umożliwia bardzo szybkie rozgrzanie piekarnika i podgrzanie potrawy. W kilka minut piekarnik osiąga temperaturę 200°C.

Termoobieg to funkcja, która pozwala na przygotowanie nawet trzech potraw w tym samym czasie, co istotne, potrawy te pachną tylko w sobie właściwy sposób. Zapachy i smaki pozostałych dań, piekących się obok, nie mieszają się ze sobą nawzajem. Sprawia to jednoczesna praca wentylatora i grzałki pierścieniowej.

Program Pieczenie i termoobieg umożliwia szybkie upieczenie ciastek. Uruchamiane są wówczas obie grzałki – dolna oraz górna i dodatkowo termoobieg.

Slow Cooking to rozwiązanie idealne dla wielbicieli slow food. Pieczenie przebiega bardzo wolno, po to, aby wydobyć z dania jak najwięcej smaków i aromatów oraz zachować jego soczystość i wszystkie wartości odżywcze. Jeśli chcemy uzyskać na potrawie chrupiącą skórkę, wystarczy pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.

Dzięki opcji Rozmrażanie możemy w ciągu kilku minut rozmrozić półprodukt lub gotowe danie wyjęte z zamrażarki. Pomaga w tym funkcja termoobiegu.

Piekarnik BEKO OIM 25500 X, wyposażony został przez producenta w dodatkowe akcesoria.

Dzięki dużemu wnętrzu, wszystkie tace są bardzo pojemne i można za ich pomocą upiec nawet o 25% większe danie niż w tacach o standardowych gabarytach. Użytkownik otrzyma oprócz tacy standardowej, tacę głęboką na 55 mm, służącą do pieczenia ciast, pieczeni o dużych gabarytach oraz potraw wydzielających podczas obróbki cieplnej dużych ilości soku. Taca głęboka przyda się również do zbierania tłuszczu przy grillowaniu. A także półkę drucianą, służącą do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw do smażenia, pieczenia lub gotowania w naczyniach przeznaczonych do zapiekanek. Piekarnik posiada na swoim wyposażeniu rożen. Rożen służy do przygotowania smakowitych dań z kurczaków. Mięso dzięki takiej obróbce cieplnej jest równomiernie dopieczone, soczyste i pozbawione w dużej mierze tłuszczu, ponieważ nim nie nasiąka, jak podczas zwykłego pieczenia w brytfannie.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 25500 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 25500 X

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenTak
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieTak
Prowadnice teleskopoweTak
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25500 x?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 25500 X

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, z zaawansowanym, kolorowym wyświetlaczem TFT LCD, portem USB, książką kucharską zawierającą 82 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 15 językach, 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe, miękkie zamykanie drzwi, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, sterowanie elektroniczne, zaawansowany, kolorowy wyświetlacz TFT LCD, port USB, książka kucharska z 82 automatycznymi programami pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 13 językach (w tym w polskim), 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25701 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską zawierającą 52 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, pieczenie wspomagane parą, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25700 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską Beko Chef zawierającą 35 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25602 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, termosonda, prowadnice teleskopowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, oświetlenie standardowe i boczne, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XP, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, pyroliza, blokada drzwi, zimne drzwi, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XL, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25503 X, klasa energetyczna A-30%, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25301 X, klasa energetyczna A, 8 programów, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23302 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23301 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, stal nierdzewna odporna na odciski palców, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 25500 X

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)