Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Piekarnik BEKO OIM 25701 X

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25701 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską zawierającą 52 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, pieczenie wspomagane parą, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25701 x?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Beko Oim 25701 x

Piekarnik BEKO OIM 25701 X jest uniwersalnym urządzeniem. Wysokie zaawansowanie technologiczne tego piekarnika wynika zarówno z bogactwa automatycznych programów (52), jak i użyteczności 14 funkcji. Dodatkowym atutem piekarnika jest łatwość obsługi. Czytelne menu jest niezwykle pomocne w optymalnym ustawieniu urządzenia. Piekarnik posiada klasę efektywności energetycznej A, co oznacza, że jest niezwykle energooszczędny i możemy korzystać z niego bez obaw o wysokie rachunki.

Funkcja 3D, w jaką wyposażony jest piekarnik, pozwala na równoczesne przygotowanie kilku potraw, bez ryzyka, że przejdą one nawzajem swoimi zapachami. Działanie tej funkcji jest następujące: uruchomione są trzy grzałki jednocześnie – górna, dolna i grzałka owalna oraz wentylator, który równomiernie rozprowadza ciepło w całym piekarniku.

Piekarnik BEKO OIM 25701 X posiada niezwykle wygodną funkcję Beko Chef. Funkcja ta polega na możliwości wyboru jednego z 52 przepisów wprogramowanych w pamięć urządzenia. Po umieszczeniu potrawy w piekarniku, wybieramy z menu odpowiedni program automatycznego pieczenia. Program sam ustawia odpowiednie parametry pieczenia, temperaturę i czas potrzebny do przygotowania potrawy. Jeśli mamy potrzebę dopasować program do indywidualnych upodobań smakowych, możemy to zrobić manualnie, ustawiając czas pieczenia i wagę potrawy. Wszystkie 52 przepisy podzielone są na 6 głównych grup: wypieki, drób, czerwone mięso, ryba, specjalności oraz zdrowe odżywianie.

Piekarnik jest jednym z kilku w ofercie BEKO, które producent wyposażył w unikalną oleofobiczną powłokę Nano. Powłoką tą pokryte są szklane drzwi od wewnętrznej strony piekarnika, dzięki czemu są niewiarygodnie odporne na tłuste zabrudzenia i znacznie dłużej zachowują pierwotną czystość. Użytkownik nie musi już mozolnie usuwać pozostałości z pieczenia z drzwi piekarnika, dzięki temu, że wyposażono je w szybę „Excellent Clean” . Stanowi to zarówno oszczędność czasu jak i pieniędzy. Nie jesteśmy zmuszeni poświęcać kilku godzin, by za pomocą drogich i nie zawsze skutecznych i zdrowych środków chemicznych usuwać zapieczony tłuszcz. Drzwi wystarczy przetrzeć miękką ściereczką po każdym dwudziestokrotnym użyciu piekarnika.

Urządzenie posiada ciekawe rozwiązanie technologiczne, które sprawia że zapachy i tłuszcz są pochłaniane przez pokrytą emalią katalityczną ścianę tylną urządzenia. Porowata powierzchnia ściany sprawia, że ściana czyści się samoczynnie, pochłaniając i przekształcając zapachy i tłuszcz w parę i dwutlenek węgla.

Piekarnik wyposażono w blokadę przycisków. Dzięki niej dzieci nie będą w stanie przestawić pożądanych ustawień.

Mimo standardowych wymiarów (wysokość 59,5 cm, szerokość 59,4 cm, głębokość 56,7 cm), urządzenie posiada bardzo pojemne wnętrze – aż 65 litrów. Dzięki temu możemy przygotować duży obiad dla kilkuosobowej rodziny sprawnie i szybko.

Tekstowy wyświetlacz LCD w kolorze pomarańczowym pozwala na zapoznanie się z bogatym menu ekranowym piekarnika.

Dużym atutem piekarnika, zwłaszcza z punktu widzenia zagadnienia utrzymywania go w czystości, są szklane, dwuwarstwowe, jednolite drzwi, w które go zaopatrzono. Drzwi, zarówno od zewnątrz jak i od wewnątrz pozbawione śrub i załamań, szybko i łatwo mogą zostać umyte.

Model wyposażono w prowadnice teleskopowe. Dzięki nim bardzo łatwo i niezwykle bezpiecznie można wysuwać gorące tace z piekarnika, unikając ryzyka poparzenia.

Zdejmowane drabinki boczne na pięciu poziomach piekarnika, ułatwią utrzymanie w nim czystości.

Poza standardowym oświetleniem piekarnik BEKO OIM 25701 X ma również oświetlenie boczne. Dodatkowa lampka umieszczona na prawej ściance piekarnika umożliwia lepszy wgląd w proces pieczenia.

Urządzenie wyposażono w zestaw technologii, które ułatwią i umilą pieczenie.

Grill – program, który zapewni optymalny efekt w przygotowywaniu potraw z mięsa, warzyw, ryb. Dzięki niemu możemy przygotować soczyste szaszłyki i rumiane kiełbaski, a nawet chrupiące tosty.

Pizza – program, który za pomocą jednoczesnej pracy termoobiegu w ścianie tylnej i dolnej grzałki umożliwi przygotowanie dobrze wypieczonej pizzy.

Booster – funkcja, za pomocą której rozgrzejemy piekarnik w ciągu kilku minut do bardzo wysokiej temperatury, co pomoże w błyskawicznym odgrzaniu dania.

Termoobieg – program uruchamiający równocześnie grzałkę pierścieniową i wentylator. Efektem jest możliwość przygotowania kilku potraw jednocześnie bez ryzyka, że potrawy nasiąkną nawzajem swoimi zapachami.

Pieczenie i termoobieg – doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy szybko upiec ciasteczka. Program uruchamia jednocześnie grzałkę górną, dolną i termoobieg.

Slow Cooking – dla wyznawców slow food. Pieczenie przebiega powoli, po to aby wydobyć z dania jak najwięcej smaków, zachować jego soczystość i wszystkie wartości odżywcze. Jeśli chcemy uzyskać na potrawie chrupiącą skórkę, wystarczy pod koniec pieczenia zmienić funkcję na Mini Grill.

Pieczenie wspomagane parą – piekarnik został wyposażony w tę zaawansowaną technologicznie i niezwykle użyteczną funkcję. Program ten umożliwia pieczenie potraw z użyciem pary, co zapewnia maksymalną soczystość dania. Wspomaganie parą jest zaprogramowane w odpowiednich momentach dla konkretnych programów. Ponadto może być uruchamiane ręcznie 3 razy podczas cyklu pieczenia. Program nadaje się do pieczenia mięsa, ryb, drobiu, ciasta, a ponad wszystko chleba. Chrupiąca, błyszcząca skórka i puszyste wnętrze chleba są efektem działania tej funkcji. Podczas pieczenia mięs, dzięki parze redukujemy ilość tłuszczu w potrawie.

Rozmrażanie – dodatkowa, lecz również użyteczna funkcja. Dzięki niej nie musimy czekać godzinami na rozmrożenie wyjętej z zamrażalnika żywności. Już w ciągu kilku minut za pomocą termoobiegu piekarnik rozmrozi potrawę.

Piekarnik BEKO OIM 25701 X posiada również dodatkowe akcesoria. Użytkownik otrzyma tacę głęboką, służącą do pieczenia ciast, pieczeni o dużych gabarytach oraz potraw wydzielających podczas obróbki cieplnej dużych ilości soku. Taca głęboka przyda się również do zbierania tłuszczu przy grillowaniu. Oprócz tego piekarnik posiada blachę do pieczenia ciast, mrożonek i pieczeni. A także półkę drucianą, służącą do pieczenia i ustawiania na wybranej półce potraw do smażenia, pieczenia lub gotowania w naczyniach przeznaczonych do zapiekanek.

Parametry techniczne piekarnika BEKO OIM 25701 X

Roczne zużycie energii (kWh/rok)bd
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)594
Głębokość (mm)567
Pojemność całkowita (litry)65

Wyposażenie piekarnika BEKO OIM 25701 X

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweTak
Interesuje Cię zakup piekarnika
Beko Oim 25701 x?

Beko – piekarniki z Turcji

Beko jest trzecim, co do wielkości producentem urządzeń AGD w Europie. W Polsce oferuje nowoczesne lodówki, pralki, zmywarki, kuchenki, płyty grzewcze elektryczne, gazowe i indukcyjne, mikrofalówki, piekarniki, okapy i klimatyzatory. W myśl filozofii koncernu, Beko kieruje swoje produkty do nowoczesnych pokoleń, które nie chcą marnować naturalnych zasobów, czasu i własnych pieniędzy, które nie chcą jednocześnie rezygnować z najwyższej jakości rozwiązań i wzornictwa poszukując tylko inteligentnych rozwiązań, również w produktach AGD.

czytaj więcej

Piekarniki podobne do BEKO OIM 25701 X

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarnik BEKO OIM 25901 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, z zaawansowanym, kolorowym wyświetlaczem TFT LCD, portem USB, książką kucharską zawierającą 82 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 15 językach, 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe, miękkie zamykanie drzwi, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarnik BEKO OIM 25900 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25901 X, klasa energetyczna A, sterowanie elektroniczne, zaawansowany, kolorowy wyświetlacz TFT LCD, port USB, książka kucharska z 82 automatycznymi programami pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, menu w 13 językach (w tym w polskim), 3 tryby gotowości ekranu (zegar cyfrowy, analogowy, zdjęcie), prowadnice teleskopowe na jednym poziomie, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarnik BEKO OIM 25700 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25700 X, klasa energetyczna A, z tekstowym, pomarańczowym wyświetlaczem LCD, książką kucharską Beko Chef zawierającą 35 automatyczne programy pieczenia ze zdjęciami sposobu przygotowania potraw, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, prowadnice teleskopowe, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarnik BEKO OIM 25602 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25602 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, termosonda, prowadnice teleskopowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, oświetlenie standardowe i boczne, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Piekarnik BEKO OIM 25600 XP

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XP, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, funkcja Slow Cooking, pyroliza, blokada drzwi, zimne drzwi, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarnik BEKO OIM 25600 XL

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 XL, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarnik BEKO OIM 25600 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25600 X, klasa energetyczna A, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie dotykowe, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, prowadnice teleskopowe, funkcja Slow Cooking, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarnik BEKO OIM 25503 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25503 X, klasa energetyczna A-30%, 12 funkcji, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, powłoka Nano, katalityczna ściana tylna, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Piekarnik BEKO OIM 25500 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25500 X, klasa energetyczna A, graficzny, pomarańczowy wyświetlacz, sterowanie elektroniczne, funkcja Slow Cooking, rożen, pyroliza, prowadnice teleskopowe, blokada drzwi, zimne drzwi, stal odporna na odciski palców, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarnik BEKO OIM 25301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 25301 X, klasa energetyczna A, 8 programów, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarnik BEKO OIM 23302 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23302 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej
Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarnik BEKO OIM 23301 X

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki średnie (od 50 do 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Beko

Multifunkcyjny piekarnik BEKO OIM 23301 X, klasa energetyczna A, 8 funkcji, pieczenie 3D, elektroniczny wyświetlacz w kolorze pomarańczowym, sterowanie elektroniczne, prowadnice teleskopowe, stal nierdzewna odporna na odciski palców, chowane pokrętła, kolor inox.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku BEKO OIM 25701 X

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)