Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Wszystko o piekarnikach

Wszystko o piekarnikach

Najnowsze informacje

Jaki piekarnik wybrać?

Jaki piekarnik wybrać?

Wybór piekarnika nie jest zadaniem łatwym. Mamy na naszym rynku kilkunastu wiodących producentów, Ci oferują kilkaset nowoczesnych urządzeń, każde piękne, naszpikowane funkcjonalnościami, które, jak zapewniają, ułatwią życie w kuchni nawet najbardziej opornym. Ale który z piekarników będzie tym najwłaściwszym dla nas? Postaramy się pomóc!

czytaj więcej
Na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze piekarnika

Na co zwracać szczególną uwagę przy wyborze piekarnika

Istnieją parametry i cechy piekarników, które powinny zwrócić naszą szczególną uwagę przed zakupem. Względy ekonomiczne, ochrony środowiska, sposoby utrzymania w czystości tych urządzeń, bezpieczeństwo użytkowania, estetyka, wyposażenie i wreszcie funkcjonalność, to najistotniejsze z nich.

czytaj więcej
Programy pieczenia i dodatkowe funkcje

Programy pieczenia i dodatkowe funkcje

Piekarniki są wyposażone w szereg programów, które ułatwiają optymalne dopasowanie naszych oczekiwań związanych z przygotowaniem dania, do możliwości jakie daje współczesna technika. Nowoczesne technologie pozwolą nam szybko i w sposób mało skomplikowany przygotować aromatyczne i zdrowe potrawy.

czytaj więcej
Piekarnik piecze sam

Piekarnik piecze sam

Jeden z odcinków kultowego polskiego serialu „07 zgłoś się” nosił tytuł „Major opóźnia akcję”. „Piekarnik piecze sam” brzmi niemal równie sensacyjnie. Z tym, że to prawda. Nowoczesne urządzenia do pieczenia zostały tak skonstruowane i wyposażone w tak zaawansowane technologie, że jesteśmy w stanie spokojnie powierzyć im pieczenie od początku do końca.

czytaj więcej