Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik Whirlpool AMW/597/IX

Piekarnik Whirlpool AMW/597/IX

Piekarnik Whirlpool z funkcją pary AMW/597/IX, technologia 6-ty Zmysł, 7 funkcji, klasa energetyczna A, funkcja Asystenta, inox, Linia Cube.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Whirlpool Amw/597/ix?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Whirlpool Amw/597/ix

Technologii 6-ty Zmysł model Whirlpool AMW/597/IX zawdzięcza supernowoczesny układ sensorów, który pozwala na sterowanie jednocześnie wieloma parametrami urządzenia, nieustannie je kontrolując i optymalizując w zależności od zmieniających się warunków. W efekcie tego osiągnięte zostają najlepsze rezultaty pieczenia przy minimalnym zużyciu zasobów energii elektrycznej. Sekretem uzyskania klasy energetycznej A jest bardzo precyzyjna konstrukcja sterowania elektronicznego piekarnika. Dzięki temu urządzenie utrzymuje z dużą dokładnością wybraną temperaturę pieczenia i uzyskuje z niej największą wydajność. Obsługa piekarnika jest intuicyjna.

 

W zasadzie mamy tutaj do czynienia nie tyle z tradycyjnym piekarnikiem, co z siedmiofunkcyjnym urządzeniem do gotowania na parze.

 

Piekarnik Whirlpool z funkcją pary AMW/597/IX należy do innowacyjnej linię wzorniczą CUBE, wyznaczającej nowe standardy wyposażenia kuchni. Urządzenia z linii CUBE mają niezwykle nowoczesny design i  wykorzystano w nich nowatorskie rozwiązania, które wraz z prostą obsługą zapewniają najwyższy standard użytkowania.

 

Piekarnik do zabudowy Whirlpool AMW/597/IX to jedno z  najbardziej zaawansowanych technologiczne wielofunkcyjnych urządzeń kuchennych. Pieczenie ze wspomaganiem pary gwarantuje, że wszystkie potrawy są jeszcze delikatniejsze i bardziej soczyste. Czas gotowania ulega skróceniu od 10% do 35%, w zależności od tego, czy przyrządza się mięso, ryby, drób, faszerowane warzywa czy inne wypieki. Naturalną moc pary można także wykorzystać do podtrzymania odpowiedniej temperatury lub podgrzania potraw, przy jednoczesnym zachowaniu ich właściwości i smaku równie doskonałego jak w przypadku świeżo przyrządzonego dania.

 

Funkcja Asystenta, w jaka wyposażono piekarnik to 25 gotowych przepisów. Funkcja ta zapewnia możliwość przyrządzenia potraw w łatwy i przyjemny sposób.

 

Wymiary  modelu to: szerokość  59,5 cm, głębokość  53,7 cm i wysokość  45,5 cm.

 

Parametry techniczne piekarnika Whirlpool AMW/597/IX

Roczne zużycie energii (kWh/rok)b.d.
Wysokość (mm)455
Szerokość (mm)595
Głębokość (mm)537
Pojemność całkowita (litry)b.d.

Wyposażenie piekarnika Whirlpool AMW/597/IX

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillNie
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweNie
Interesuje Cię zakup piekarnika
Whirlpool Amw/597/ix?
Nie znaleziono informacji o producencie

Piekarniki podobne do Whirlpool AMW/597/IX

Piekarnik Whirlpool AMW/599/IX

Piekarnik Whirlpool AMW/599/IX

Piekarniki inne, Klasa energetyczna A, Piekarniki małe (poniżej 50 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze stalowym (inox), Whirlpool

Piekarnik Whirlpool z funkcją pary AMW/599/IX, technologia 6-ty Zmysł, 9 funkcji, klasa energetyczna A, termoobieg, inox.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku Whirlpool AMW/597/IX

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)