Wszystko o piekarnikach: informacje, opinie, opisy, recenzje, nowości, oceny, rankingi, zdjęcia...

> Piekarnik Whirlpool AKZM 693/MR/L/01

Piekarnik Whirlpool AKZM 693/MR/L/01

Piekarnik Whirlpool do zabudowy AKZM 693/MR/L/01, klasa energetyczna A, 12 funkcji pieczenia, kolorowy wyświetlacz, technologia Cook3, Ready2Cook, elektroniczna książka kucharska z 30 gotowymi przepisami, prowadnice teleskopowe, podwójne oświetlenie, sterowanie elektroniczne, 3 szyby, wykończenie ze stali szlachetnej i czarnego szkła, Linia Glamour.
Interesuje Cię zakup piekarnika
Whirlpool Akzm 693/mr/l/01?
Zdjęcie producenta

Opis piekarnika Whirlpool Akzm 693/mr/l/01

Piekarnik Whirlpool do zabudowy AKZM 693/MR/L/01 to nagrodzony prestiżową, międzynarodową nagrodą iF Product Design Awards 2011 model o oryginalnym wzornictwie, wykończony pięknym, czarnym szkłem i stalą szlachetną.

Wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz i dotykowy panel sterowania.

Urządzenie charakteryzuje się wyjątkowo dużą pojemnością – aż 73 litry. Piekarnik posiada drzwi otwierane na lewą stronę.

 

Technologii 6-ty Zmysł piekarnik elektryczny Whirlpool do zabudowy AKZM 693/MR/L/01 zawdzięcza supernowoczesny układ sensorów, który pozwala na sterowanie jednocześnie wieloma parametrami urządzenia, nieustannie je kontrolując i optymalizując w zależności od zmieniających się warunków. W efekcie tego osiągnięte zostają najlepsze rezultaty pieczenia przy minimalnym zużyciu zasobów energii elektrycznej. Piekarnik posiada klasę efektywności energetycznej A, co oznacza, że urządzenie jest niezwykle energooszczędne i możemy korzystać z niego bez obaw o wysokie rachunki.

Obsługa piekarnika jest intuicyjna.

 

Technologia Cook3 umożliwia osiągnięcie jeszcze większych oszczędności, dzięki możliwości przygotowywania nawet do trzech różnych potraw w tym samym czasie. Zaawansowany system konwekcji zapobiega mieszaniu się smaków i aromatów, co sprawia ze smak dań pozostaje niezmieniony.

Ready2Cook to udoskonalony system konwekcyjny, dzięki któremu powietrze wewnątrz komory rozprowadzane jest niezwykle efektywnie. Eliminuje to potrzebę wstępnego nagrzewania urządzenia – niezależnie od tego, co chcesz przyrządzić. Wystarczy wybrać preferowaną funkcję, potwierdzić stosowanie opcji „bez nagrzewania” i włożyć naczynie do piekarnika. Nie trzeba czekać, aż piekarnik się rozgrzeje.

Piekarnik wyposażony został w elektroniczną książkę kucharską z 30 gotowymi przepisami. Szybkie i łatwe przygotowanie ulubionego dania, nie stanowi więc problemu.

Piekarnik ma drzwi złożone z trzech szyb, co zabezpiecza osoby przebywające w pobliżu gorącego urządzenia przed poparzeniem. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi.

 

Prowadnice teleskopowe zamontowane aż na trzech poziomach są gwarancją bezpiecznego pieczenia i łatwego dostępu do przyrządzanego dania. Ruszty osadzone zostały na prowadnicach teleskopowych, co znacznie ułatwia wkładanie i wyjmowanie blach z potrawami.

Dzięki podwójnemu oświetleniu zamontowanemu we wnętrzu piekarnika, możemy wnikliwie obserwować proces pieczenia.

 

Wymiary piekarnika są następujące: wysokość 59,5 cm, szerokość  59,5 cm, głębokość  56,4 cm.

Piekarnik elektryczny Whirlpool AKZM 693/MR/L/01 wyposażony został w 10 doskonale skonfigurowanych programów pieczenia,  w tym, m.in.:

 

Grill umiejscowiony na górze wnętrza piekarnika służy do przygotowywania mięsa, ryb I warzyw.

 

Turbo grill (opuszczany grill) – idealny do przygotowywania solidnych porcji mięsa. Pomaga grillować szybciej i bardziej równomiernie poprzez rozprzestrzenianie gorącego powietrze wokół strefy grilla. Daje efekt rożna, potrawy są chrupiące zewnątrz i soczyste w środku.

 

Rozgrzanie piekarnika do bardzo wysokiej temperatury w krótkim czasie jest możliwe dzięki zastosowaniu funkcji Szybkie nagrzewanie.

Termoobieg daje możliwość równoczesnego przyrządzania, na  jednym lub kilku poziomach, różnego rodzaju potraw, które wymagają takiej samej temperatury pieczenia, bez wzajemnego przenikania się zapachów. Wentylator umieszczony za tylną ścianką piekarnika wdmuchuje powietrze poprzez element grzewczy do jego wnętrza, co umożliwia szybkie i równomierne pieczenie potrawy na każdym poziomie piekarnika.

 

Jak każdy piekarnik, również piekarnik Whirlpool AKZM 693/MR/L/01, został wyposażony przez producenta w akcesoria, ułatwiające jego użytkowanie. Użytkownik otrzyma zatem blachę do pieczenia oraz tackę do ociekania – doskonałe rozwiązanie przy przyrządzaniu soczystych, kapiących potraw. Oprócz tego model ma na swoim wyposażeniu aż dwa ruszty, to dobra wiadomość dla lubiących grillowane potrawy.

 

Parametry techniczne piekarnika Whirlpool AKZM 693/MR/L/01

Roczne zużycie energii (kWh/rok)b.d.
Wysokość (mm)595
Szerokość (mm)595
Głębokość (mm)564
Pojemność całkowita (litry)73

Wyposażenie piekarnika Whirlpool AKZM 693/MR/L/01

Wyświetlacz elektronicznyTak
Sterowanie elektroniczneTak
RożenNie
GrillTak
TermosondaNie
Automatyczne czyszczenieNie
Prowadnice teleskopoweTak
Interesuje Cię zakup piekarnika
Whirlpool Akzm 693/mr/l/01?
Nie znaleziono informacji o producencie

Piekarniki podobne do Whirlpool AKZM 693/MR/L/01

Piekarnik Whirlpool AKZM 693/MR/R/01

Piekarnik Whirlpool AKZM 693/MR/R/01

Piekarniki elektryczne, Klasa energetyczna A, Piekarniki duże (powyżej 65 litrów), Piekarniki standardowe (60 cm), Piekarniki w kolorze czarnym, Whirlpool

Piekarnik Whirlpool do zabudowy AKZM 693/MR/R/01, klasa energetyczna A, 12 funkcji pieczenia, kolorowy wyświetlacz, technologia Cook3, Ready2Cook, elektroniczna książka kucharska z 30 gotowymi przepisami, prowadnice teleskopowe, podwójne oświetlenie, sterowanie elektroniczne, 3 szyby, wykończenie ze stali szlachetnej i czarnego szkła, Linia Glamour.

czytaj więcej

Opinie o piekarniku Whirlpool AKZM 693/MR/L/01

Dodaj swoją opinię o piekarniku:

Oceń produkt (*)
Legenda:
rewelacja
bardzo dobra
niezła
taka sobie
słaba
* - wypełnienie wszystkich pól opinii obowiązkowe.
Tytuł opinii (*)
Twój podpis (*)
Treść Twojej opinii (*)